Menu Zamknij

Pierwsza rocznica strony

 

Co prawda pierwsza odsłona tej strony ukazała się pod koniec marca 2010, ale to właśnie od 8 grudnia 2010 roku strona działa w obecnej szacie. Z tej racji chcę podziękować Bogu i Niepokalanej, współtwórcy, czyli Markowi Wojtaszkowi oraz tym wszystkim, którzy czasem tam zaglądają:) 

Statystki nie są najważniejsze, ale na razie na stronie mamy ok. 415 artykułów/pozycji do poczytania lub posłuchania. Kilka kazań było odsłuchanych ponad 1000 razy, a 70 ponad 500 razy. Średnio dziennie wchodzi 200-300 osób. W listopadzie zanotowaliśmy 7036 wejść, w październiku 7609. Największą czytelność notują rekolekcje i medytacje niedzielne. 

Jest jeszcze wiele rzeczy do poprawienia. Nie działa licznik ściągnięć. Nie poprawione są pod względem językowym kazania w obcych językach. Brakuje bardziej przejrzystego podziału kazań na poszczególne niedziele, oraz nie zostały jeszcze opublikowane wszystkie kazania w jęz. niemieckim i włoskim. Przede wszystkim jednak musimy (= Duch Święty, ja i wy) postarać się o lepszą jakość umieszczanego słowa, „jakość” rozumianą jako skuteczność prawdy, która wyzwala a nie tylko informuje.

Dziękując, proszę o modlitwę. Strona powstała przed wszystkim po to, by przybliżać do Boga i do człowieka. Bo nic tak nie boli jak odległość. Powstała po to, by wśród tych tysięcy słów chociaż paru ludzi znalazło parę wioseł, dzięki którym spokojniej przepłynie kolejny etap życiowych zmagań. I jeśli chociaż jedna osoba znalazła się chociaż o jeden krok bliżej Boga, to był sens i było warto.

Proszę o modlitwę oraz szczere i cenne uwagi, byśmy w kolejnym roku zrobili kolejny krok w stronę miłości – miłości Boga i człowieka, bo tylko w tę stronę warto naprawdę iść.

I o to właściwie nam chodzi!:)

Opublikowano w Maxirefleksje